13 věcí, který jsem zažila po příletu do Bangkoku 😀


1.) Všude je strašný vlhko.
2.) Vedro. První věta Vaška, jediného chlapa naší crew byla: “Kur*a, tady je ale pařák.”
3.) Doprava je šílená. Než se stačíte vzpamatovat, že Vás málem přejel skútr z jedné strany, troubí a přejede Vás málem druhej z druhý strany. A to jsme ještě nebyli úplně v centru.
4.) Nepij tady vodu. V překladu znamená: “Nečisti si ani zuby s tou vodou.” Aha. Pozdě.
5.) Pokud prší, doslova leje.
6.) V pláštěnkách vypadáme fakt sexy, you know. Trošku jako panská ochrana.
7.) První jídlo v Bangkoku: Ufff. A tohle je co? Kuřecí? “Aha, tak to asi nebylo kuřecí.” Na talíři máte plno neidentifikovatelných divnověcí, který fakt vypadají nechutně.
8.) V puse mám oheň. A pokud byste chtěli argumentovat, že jsem křehká žena, Vašek to taky nedává, a to je to velkej chlap. Fakt.
9.) A pak trhy. Pokud se vydáte na trhy, doporučuji si dát panáka slivovice, kterou tady preventivně popíjíme, abychom se z toho všeho nepos*ali.
10.) Je-libo vidět mrtvý žáby, slepice, prasata, položivý ryby a další zvířata, jak se ve špíně válejí na stolech, v autech a koších?
11.) Musím to vstřebat. Zítra asi nejím maso.
12.) Vypadá to, že celá naše crew zítra nebude jíst maso.
13.) Myšlenky smíšený. Je to úplně jiný svět. Nicméně strašně mě baví doslova ty šoky, který tady zažíváme. Prostě to je fakt adrenalin a adventure, kámo!
P.S.: Jediný muž naší cvrew Vašek usnul a vypadá vyčerpaně. Tak to vypadá na dámskou pařbu v Bangkoku. A víte kde? Na Khao San. Tak to jsem zvědavá, jak tohle ještě dopadne! Těšte se na pokračování. 

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *