Moderace

Jsem šťastná, že jsem se měla možnost odmoderovat opravdu nádherné události.

Od té doby, co jsem poprvé stála na pódiu, jsem si to zamilovala a byla jsem poctěna skvělými reakcemi a ohlasy od publika i vedení.

Baví mě, že můžete být upovídaní a nikomu to nevadí. 🙂

Moderovala jsem například hudební festival Votvírák, několik událostí pro evropské fondy po celé ČR,  vernisáž Ateliéry pro přibližně 120 lidí, swapové události o ekologii a udržitelnosti a další.

Mým cílem je stále se zdokonalovat a přinášet nezapomenutelné zážitky nejen na různé akce. Moje vášeň pro komunikaci, dovednosti v interakci s publikem a schopnost pracovat pod tlakem mě přivedly až k tomuto povolání a těším se na další výzvy a příležitosti.

Můžu moderovat i v angličtině.

V případě zájmu o spolupráci mě kontaktujte na email lenkarzepkova1@gmail.com .

Více informací naleznete vlevo  pod fotkou. 🙂

Mám vystudovanou DAMU, půlroční kurz moderace a absolvovala jsem také praxi v rádiu.

S hlasem pracuji už nějaký ten pátek a velmi mě to baví a naplňuje. Nyní nahráváme s kamarádkou i svůj vlastní podcast “Kdo jsem”.

Pokud hledáte moderátora, který dokáže spojit profesionální přístup s energií, hloubkou i zábavou, jsem tu pro Vás.

Ukázka mého hlasu

Recenze na mou moderaci

“Paní Lenka Rzepková je naprosto skvělá. Využili jsme ji na akci v Arcidiecézním muzeu v Olomouci jako moderátorku a velmi se nám osvědčila. Svým proaktivním přístupem pozvedla celou akci na vyšší úroveň. Vřele doporučuji Lenku jako moderátorku pro další akce.”

Nikola Ohnutková – Ministerstvo pro místní rozvoj ČR – Koordinátor informačních aktivit o ESI fondech

“Lenka, se kterou jsem měl tu čest spolupracovat, je naprosto úžasná. Její profesionální přístup a charismatická osobnost dělají z každé akce nezapomenutelný zážitek. Umí velmi přirozeně navázat přátelskou atmosféru a udržet pozornost publika. Navíc je velmi autentická a přirozená a spolupráce s ní byla radostí. Určitě bych si přál, aby moderovala více našich událostí. Díky ní se stávají naše akce nejen informačními, ale také zábavnými a inspirujícími. Děkujeme za její skvělou práci.”

Zbyněk Severa – account manager ve společnosti MARY & POPP´S AGENCY 

 

Fotky z moderování

Další fotky ze společenských událostí...

V případě zájmu o spolupráci mě neváhejte kontaktovat na email: lenkarzepkova1@gmail.com nebo telefon: +420 608 516 848. Budu se těšit na případnou spolupráci. 

Přejít nahoru