Bylo 28.7. 2021 a psal se den D. Vzrušením a těšením se na tento velký den jsem ani nemohla dospat.
Ráno jsem ještě potřebovala připravit spoustu věcí –  sbalit všechny ty knihy, napsat lístečky s popisem k mým obrazům a zabalit věci do tomboly. (Do toho mi volalo spoustu lidí, kvůli covidu nakonec nemohla dorazit jedna fotografka a jeden muzikant.)
Snažila jsem se moc nestresovat, i když se přiznám, že jsem měla žaludek stažený trémou a nervozitou už asi tři dny před samotným křtem.
Nalíčila jsem se a učesala, vzala na sebe overal a poté jsme s mou kamarádkou Leou odnosily věci do kufru. Bylo toho vážně hodně a skoro to vypadalo, že se někam stěhuji. (úsměv) Celé uřícené jsme pak vyrazily směr: Skautský institut na Staromáku. 
Podle předpovědi den předem nemělo pršet, ale ten den nakonec pršelo a tak nezbývalo nic než celou událost přemístit dovnitř. “Prší štěstí” opakovala jsem si v duchu, abych se z toho všeho nezbláznila. (smích)
V tom největším lijáku jsme museli vše nanosit dovnitř a byla to opravdu jízda. 
Začal velký zmatek a chaos, ale díky všem, kteří mi ten den pomáhali, se to zvládlo nachystat a připravit do posledního detailu.
Měla jsem velikou radost, že jsem si splnila i jeden z dalších snů a uspořádala jsem výstavu svých obrazů.
Postupně začali chodit hosté a mně pořád nedocházelo, že za pár minut právě v tento den pokřtím své první knižní miminko Nikdy nezapomeň.
Čas plynul rychle a šla jsem se převléct do nádherných šatů, které jsem měla vypůjčené ze svatebního salonu Adina. Cítila jsem se v nich opravdu krásně jako princezna. 
Nádech, výdech, je to tady.
A pak už to šlo ráz na ráz. Úvodní slovo moderátorky a moje, krátký rozhovor o tom, jak vznikala kniha a co všechno kromě psaní dělám, autorské čtení a samotný křest.
Kmotry mé knihy se stali – osobní trenér filmových hvězd Radek Laci a knižní influencerka Lucie Zelinková. A já jim tímto velmi děkuji. Také mám velikou radost, že jsme zvolili přípitek od Wine Office, který dotvořil skvěle slavnostní atmosféru. Díky i Vám.
Přemíra emocí ve mně, dojetí, radost, ale i únava a vyčerpání. To vše jsem cítila. To vše ale stálo za ten pocit, když jsme mou knihu a karetní hru Nikdy nezapomeň pokřtili.
Plná náruč květin, slzy dojetí a láska, kterou jsem cítila.Díky Vám všem. Díky rodině, která přijela za mnou až z Beskyd, díky Vám všem ostatním, kteří jste tam ten večer byli. 
Ještě stále to ve mně doznívá a doznívat bude.
Nesměl chybět ani dort od Barunky, tombola, kde jste mohli vyhrát například knihu, karetní hru Nikdy nezapomeň, ze které mám taky velkou radost, záložku do knihy nebo hrací sadu, abyste nezapomněli na ty malé děti v nás, můj obraz nebo třeba kávu či tanec se mnou.
Postupně ze mně opadávala nervozita a já si ten večer naplno užívala. 
Na závěr jsem měla připravené překvapení – koncert úžasných 20 Minutes, které rozproudily atmosféru do krásných melodií jejich hudby a večer se tak krásně uzavřel.
S velkou láskou a pokorou ještě jednou děkuji všem, kteří ten večer dorazili, užili si ho se mnou a pomohli vytvořit neopakovatelnou atmosféru.
Stále to ve mně doznívá a doznívat bude a nikdy nezapomenu ten pocit, kdy jsem dorazila na byt, dala všechny ty nádherné květiny do vany, a teprve tady mi došlo, co že se to ten večer vlastně odehrálo.
I když mám pocit, že slovy jde vyjádřit hodně, někdy prostě mnohem více vyjádříte v tichu, ve vzpomínkách, v těch emocích, které tam byly a jsou v našich srdcích. 
DĚKUJU.P.S.: Nikdy nezapomeňte.
Vaše Léňa

Speciální poděkování všem těmto lidem. Bez Vás by to nebylo takové, jaké to bylo.Díky celé mé rodině, Filipovi Rzepkovi alias Nesso Films za tento trailer, svatebnímu salonu Adina za půjčení nádherných šatů, Wine Office za výborný přípitek, Radkovi Lacimu a Lucii Zelinkové za kmotřičkování, 20 Minutes za krásný koncert a napojení, Adéle Velímské za pomoc při organizaci křtu, Janě Hvozdenské za moderaci, Jakubovi Linhartovi za fotky, Lee Jedličkové za pomoc nejen v tento den D, Báře Koutské za výborný dort, Kláře Koníčkové za pomoc a Skautskému insitutu na Staromáku za prostory. A zkrátka a dobře – Vám všem. Vy víte. Vaše Léňa

Více info o mé tvorbě najdete na: www.lenkarzepkova.cz

Kniha a hra Nikdy nezapomeň
Je to tady.. 🙂
Slzy dojetí a radosti.
A tady už je pokřtěno! 🙂
Pan kameraman – můj brácha 🙂
A skvělá tečka na závěr – koncert 20 Minutes 🙂

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *