Na téhle cestě se toho dost událo. A taky se toho dost pokazilo. I tak to bylo ale fajn. ?

1.) Chytly jsme zrovna studenou frontu, a počasí krom asi dvou dnů bylo fakt nic moc. Měla jsem zimní bundu, a i tak mi byla občas dost zima. Do Španělska jsem chtěla hlavně kvůli sluníčku. Haha.
2.) Na Couchsurfingu nám 3.den v 9 večer řekli, že máme půl hodinu, maximálně hodinu na to, abychom se sbalily a odešly, protože majitelovi vadí, že je na domě více lidí než normálně. A to i přesto, že se jednalo o „party house“ a pořád tam někdo chodil a odcházel.
3.) Letenky jsme měly rezervované na jiný termín, a musely jsme zaplatit přebookování. Bylo dost divné, že jsme špatný termín měly obě.. a trochu podezíráme leteckou společnost z tohoto „omylu“.
4.) Na poslední ubytování, kde jsme měly přebýt poslední noc, byly dost špatné recenze, a krom jiného tam byla strašná zima. A tak jsme chtěly odejít jinam. Bohužel by ale zrušení rezervace stálo 30 éček. Pak bychom ještě musely platit další ubytování.
5.) Potkaly jsme týpka, který byl prostě blb. Víc k tomu psát nebudu.
A závěrem jsme málem ani neodletěly, protože jsme asi přes hodinu kroužili na letišti, nikdo nevěděl, co se děje, až jsme nakonec se zpožděním vzlétli a naštěstí i v pořádku přistáli! ? Děkuju.
Tahle cesta měla sice dost krizových situací, utratila jsem o hodně více než jsem chtěla, a v konečném důsledku nám po většinu času nevyšlo počasí. I tak ale věřím, že mi měla tahle cesta něco předat a ukázat. Uvědomila jsem si opět, že DOMA je fakt dobře a krásně. A že i nějaký ten stereotyp nemusí být vždy na škodu. Že někdy se vyplatí počkat. A že i když vše nebylo tak, jak jsme si vysnily, nakonec jsme v pořádku zpátky a život jde dál. Docela jsem se i těšila do práce a na nějaký režim. Na to, že vstanu, posnídám, uvařím si čaj do svého oblíbeného hrníčku, půjdu do práce, a pak budu dělat takové ty normální věci. Třeba, že si uvařím nějakou dobrou večeři, půjdu do kina, na výstavu nebo budu koukat na Přátelé nebo třeba Sex ve městě a společně se spolubydlící Gábou komentovat, co se tam děje. Vždyť i v té jednoduchosti je krása. Člověk by měl neustále objevovat, nemusí ale proto letět někam daleko. Někdy stačí se zastavit a uvědomit si, co už máme. Cestování je skvělá věc, a to i přes to, když ti dává různé krizovky a situace. Někdy právě proto. Člověk se učí, ať už je v Česku nebo jinde.

Barcelonu jsem si naprosto zamilovala a jednou se tam určitě vrátím. Děkuji za to vše. I za ty krásné momenty, i ty ne úplně povedené. Nakonec vlastně dobrý. ?
S láskou,
Lenny

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *