cTak jo, tohle téma mě napadlo včera, když mi bylo fakt blbě.. Prostě mi bylo na omdlení, dál to nechci moc pitvat, žiju! 🙂 a Honza mi pomohl do bytu. Honzu znám sice krátce, ale dostal mě jeho specifický humor i vyjadřování se. Abych Vám ho lépe představila a objasnila pointu toho celýho nadpisu, čtěte dále. Snad tím nikoho nepohorším, myslím to právě dobře. 🙂 Není to o tom, že bych chtěla někomu radit, s kým se má kamarádit, spíše je to taková nadsázka a vyjádření otevřenosti. 🙂

Myslím, že většina holek mě pochopí, ne? 😀 A kluci nic proti Vám samozřejmě. Myslím kluky, i kluky, co maj rádi kluky. 🙂

Tak tedy:

11důvodů, proč si myslím, že je super kamarádit s gayem

1.) Protože Vás vyslechne. A můžete mu říct i věci, který nemůžete nebo nechcete říct svýmu klukovi. (Ano, holky ví, o čem mluvím.)

2.) Protože se s ním můžete koukat na film a bude to znamenat koukat se  na film. 😀

3.) Protože pochopí, proč Vás štvou chlapi a poradí Vám, jak na ně. (Tuhle službu moc nevyužívám…)

4.) Protože mu můžete zavolat o půlnoci, aby přišel na zmrzku a nutellu.

5.) Protože Vám od něj nebude vadit, když řekne, abyste nejedy nutellu, protože jinak budete tlusté –  protože víte, že to myslí dobře. A vzápětí si dá pár lžiček Nutelly s Vámi.

6.) Protože s ním můžete lehce ovínění zpívat písničky, například Titanic a držet se u toho za ruku. Ehm..

7.)  Protože odhadne, co v danou chvíli potřebujete slyšet. Ale většinou je i upřímný, takže Vám nebude kecat a řekne, co si myslí z plných plic, ale tak, aby to pobralo enské křehké já :D. 

8.) Protože má možná více oblečení než Vy a občas Vám poradí, co na sebe.

9.) Protože před ním můžete otevřeně mluvit skoro o všem a nebudete si připadat trapná. A když bude nejhůř, chytne Vám i vlasy…. ehm.. 

10.) Protože, když bude potřeba, klidně zahraje Vašeho přítele, aby Vás někdo třeba neotravoval..

11.) Protože je s něma sranda! 

11)podruhý : Protože je prostě super mít kamaráda gaye. Prostě jen tak.

Určitě jsem na něco možná zapomněla. 🙂 A na závěr jedna historka.. Když jsem včera byla s Honzou na obědě, obsluha nejspíš chtěla zjistit, jak my to dva spolu máme a tak občas něco prohodila, například: “Ten Váš muž je ale “gentlman”, nebo “Chcete dva talíře jako pro milence?” A nebojte, chodím do normálních restaurací a docela mě to i pobavilo. Já samozřejmě nic neříkala a jen se usmívala. 😀 Až mi Honza říká: “No tak to bych tě měl pozvat, když nás nazývaj milenci, co?” A já na to rozzářeně: “Ale Honzo, to nemusíš přece. Dáme to napůl.” Načež Honza s klidem prohlásí: ” Však v pohodě. Dáš mi to venku. ”

Ano, tak přesně takhle mě občas Honzyn dostane! Syčák jeden! 😀 Nejde o to zaplacení, s tím souhlasím, ale když on se Honza ještě nakrucuje a vychloubá před osbluhou!!! Když odcházíme, obsluha se usmívá a Honza mi chce něco dychtivě říct. “No tak co?” řeknu najednou. Honza prohlásí: “To víš, řekl jsem mu, že musím pozvat filmovou hvězdu.” Začnu se fakt hlasitě smát a ptám se, jestli to myslí vážně. Honza pokračuje: ” No však jsem mu řekl, že spolu pročítáme scénář, a budeme spolu hrát.. a on byl celý ve vytržení z toho, že obsluhoval takovou hvězdu… ” směje se a já se k němu přidávám a prostě nemůžu uvěřit svým uším. 😀 No tak asi tohle je Honza. Jinak jsem si některý ty důvody vymyslela, ale pevně doufám Honzine, že bys mi to o půlnoci vzal a jedl se mnou Nutellu! Tak zatím čau, hade! 😀 P.S.: Buď na mě hodný.

Tvá Léňa

b69ee09f94402ef9b7612db225c4cab6

 

 

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *