2.10. Brno – Expediční Klubovna Brno
14.10. Praha – Prostor 39
1.11. Olomouc – Kabaretní scéna NABALKONĚ
4.11. Frýdlant nad Ostravicí – kinosál KC
29.11. Ostrava – Klub Atlantik

Přednáška o tom, jak se jednou jedna bláznivá slečna vydala sama pěšky do Santiaga de Compostela, aby si vyřešila nějaké otázky v sobě. Bez fyzičky a orientačního smyslu, avšak s úsměvem na rtech a dobrou náladou! Co vše jí potkalo, co vše se ji (ne)povedlo ( (a že toho bylo vážně dost, ehm :D), a co ji tato cesta dala”, si můžeš přijít poslechnout na některou z daných přednášek.

Vstupenky budou k prodeji na místě vždy půl hodiny předem.

11 dní, více než 260 kilometrů pěšky, 2 puchýře po dvou hodinách chůze 😆, 3 velké krize a několik menších, 2 x po*raná od holuba (děkuju, bylo to prý pro štěstí ♥️) , nespočet myšlenek a vjemů, pár krásných setkání, a hlavně JEDNA Z NEJSILNĚJŠÍCH ZKUŠENOSTÍ V MÉM ŽIVOTĚ. 🙏
První den jsem šla podél oceánu 🌊 a následně tou tradiční, centrální trasou. Někdy pršelo tak, že jsem byla mokrá skrz na skrz 💧 , někdy zase peklo ☀️ jak v nějaké poušti. Někdy jsem ušla i kolem 27i km za den. První dny mě bolel každý, každičký krok, poslední dny zase kolena. Několikrát jsem si pokládala otázku, proč to dělám. I tak jsem ale věděla, že mám pokračovat. Poslouchala jsem své tělo a dávala si pauzy, když to potřebovalo. 🙏 Uvědomovala si spoustu věcí. Potkala mnoho zajímavých lidí z celého světa 🌍 , většinu času jsem ale chtěla jít sama. Na začátku jsem neměla žádnou, opravdu žádnou fyzičku, a ani orientační smysl. Tato cesta vás ale povede sama. 🙏 Budete se řídit intuicí a žlutými šipkami, kterými je pouť dobře značena. Na 11 dní jsem byla offline. Jen já a vesnice, lesy, polní cesty, silnice, zvířata, lidi a zavolat domů, že jsem v pořádku. ☺️🙏 Když jsem přešla španělské hranice a byla za půlkou, ucítila jsem takový nepopsatelný pocit. Kilometry ubývaly a já pokračovala dál. Každý den jsem se musela vypořádat s nějakou situací, nebudu ti lhát – nebylo to někdy lehké. I tak to ale stálo za to. Když jsem došla před katedrálu v Santiagu de Compostela, nemohla jsem uvěřit svým očím (nohám😆) . Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě. ❤️ Tato pěší pouť mě naučila strašně moc a já cítím neskutečný vděk, že jsem to zvládla. 🙏 Ještě dlouho to budu vstřebávat. Děkuju.
Mise pěší pouť do Santiaga de Compostela : DONE. ✔️

Před poutí 🙂

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *