HEREČKY NA TRIPU DEN ŠESTÝ aneb dojeli jsme do Cannes na červený koberec

HEREČKY NA TRIPU aneb DEN ŠESTÝ.
Ráno se probudím v 6 ráno a nějak nemůžu spát. Nakonec ještě usnu a pak se mi pro změnu nechce vstávat. 😂 Stopujeme dnes do Cannes. Opět v centru. Stopneme asi po 20 minutách paní, která rozváží víno a hodí nás asi ve čtvrtině cesty na benzínovou pumpu. A pak se na nás ve stopu usměje štěstí a zastaví pán, tipla bych mu něco přes 50, dělá IT a jeho nevlastní dcera taky stopuje. Odveze nás až do samotného centra Cannes přímo před červený koberec! Palmy, pláž a plno luxusních obchodů. Má to atmosféru, to se musí nechat. Uděláme si s Terkou na červeném koberci fotku, tak trošku jinak, než by se asi na červeném koberci očekávalo. Haha. Splavené po celém dni s krosnami na zádech, ale taky s úsměvy na rtech!

Jelikož je dnes opět tak 45 stupňů, nejde jinak než strávit většinu času ve vodě. V moři hned vedle hlavní třídy. Je to krásně osvěžující a fakt mě to dost baví.

No a pak uvidím vodní skútry a různý vodní atrakce a řeknu Terce: ” Teri, na to musíme jít. Vždycky jsem na to chtěla.” Terezka taky, takže i když byl celý trip dost low-cost, za zážitky se občas musí zaplatit. Čekáme, až přijdeme na řadu, jsme nervózní, ale těšíme se. A pro co že jsme se to rozhodly? Pro létající gauč na vodě. Jinak nevím, jak to nazvat. Následujících 10 minut jsme řekly asi milion nadávek a myslely jsme si občas, že je to náš konec, ale přežily jsme a máme na kontě úžasný zážitek! Pak se zase koupeme, a koupeme a koupeme. Asi kolem 5.hodiny odpolední zakempíme u kolonády jako bezdomovci level 1000, a dáme si sváču. Pokračujeme stopovat dál do Nice, ale jsme tak unavené, a splavené, že se nám to moc nedaří. Nakonec se rozhodneme vzít si vlak, ale jsem už tak jeté, rozuměj divné 😂, že si necháme ujet tři vlaky. Nakonec ale do Nice dorazíme, šťastné a smradlavé. Haha. První, co vidíme, je budova s nápisem SEX a všudypřítomné automaty na kondomy. Nevím, co se nám tím Francouzi snaží říct, ale pobaví nás to. S Terkou se pak vždy začneme smát, když vidíme další automat. No a náš večer okoření další spolucestující jménem Barča, která se mnou bude pokračovat a Terezka se bohužel musí rozloučit a vrátit se zpět do Prahy. Večer jsme ještě šly na procházku noční promenádou a zastavily se na chvíli u moře. Pokecali jsme s novým hostitelem a pak šli spát.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru