Potkali se v nesprávný čas, i tak by se mohla jmenovat nynější kapitola mého života. To se stává. To je život. Ano, i mně se stává, že se mám občas na prd a jsem smutná. Nejsem pořád jen vysmátá a happy Léňa, jak si někteří z Vás myslíte. Ano, nejsem robot. 😀 I já zažívám své smutky. A tak se někdy v životě stává, že potkáte člověka, se kterým je Vám moc fajn, ale z nějakých důvodů není úplně ten Správný čas na nějaké Pokračování. Normálně si své soukromí dost střežím. I když nevím, zda nebudu později litovat, že jsem se nyní otevřela, tak nějak cítím, že to mám udělat. Možná právě i proto, že třeba nejsem jediná, kdo tohle zažil nebo zažívá, a třeba si tak navzájem pomůžeme.

A tak můžu právoplatně zahájit podzimní depku plnou koukání na seriály typu Sex ve městě, přejídání se čokoládou, následného snaživého cvičení shodit všechnu tu nabranou čokoládu, dojímání se nad všemi zamilovanými páry a převážně taky nad začínajícími vánočními ozdobami v nákupních centrech, které mě sice rozjímají, ale zároveň děsně štvou, neboť mi to přijde všechno nechutně zrychlený. Člověk si nestačí zvyknout na podzim (dobře, já vím, že jsem teď cestovala a půlka podzimu je fuč 😀 , ale i tak), a už aby si zvykal na čokoládový Mikuláše v Tescu a vánoční baňky v nákupácích. A miliony uspěchaných lidí, jejímž smyslem života jsou nákupy. Grr. Proto nesnáším nákupní centra. Pokud nebude třeba, zase se tam na nějakou dobu neobjevím. Víte, co je paradox? Že jsem nakonec i já neodolala a koupila si takové originální náušnice v Tigeru, co vypadají jako baňka z jednoho díla Krištofa Kintery z výstavy Nervous Tree pořádané v Rudolfinu. 😀 Náplast na bolavé srdíčko za 30 Kč.

5abdcf5bc55c47e05f95c5b4129223c3--movie-quotes-cities

Vlastně by mě zajímalo, co je ten “Správný čas” a “správné načasování”? Existuje vůbec? A vy všechny šťastné páry, potkali jste se ve správný čas? Na 2.stranu plně to všechno respektuji, a vlastně si tu podzimní depku hodlám i užít. Až na to, že já vlastně nemám vůbec čas koukat na ty seriály typu Sex ve městě. 😀 Mám teď nějaké povinnosti. Ale tak co, budu se potulovat v lese, hodně psát, hodně malovat, hodně pracovat, a ona ta depka sama odtancuje někam pryč. Anebo prostě jen tak budu. 🙂 A taky jsem si řekla, že se nebudu tvářit nepřístupně. Je sice pravda, že na nějaké randění nemám úplně myšlenky, na 2.stranu si myslím, že by se člověk neměl úplně uzavírat před světem. Důležitá rada pro vás – kluci: Nejdůležitější je, když umíte holku rozesmát a když s Vámi není nuda. To pak ocení i holka, která na randění nemá náladu, a třeba Vám dá pak i šanci. 🙂

No nevím, jak vy, ale já jdu začít teda tou čokoládou. 😀 Čokoláda sice nevyřeší všechny Vaše problémy, ale aspoň si můžete pochutnat. 😀 🙂 Snad se podpoříme navzájem a aspoň uvidíte, že i já nejsem jen vždy ta vysmátá Léňa z časáku.

P.S.: Mysleme pozitivně, ale občas si dovolme trochu i smutnit. Protože i to nás posouvá dál a dělá nás to většími osobnostmi. 🙂 Vůbec nevím, proč jsem se tady teď tak otevřela. Možná Vám ale chci jen vzkázat, že i když to bolí a jste smutní, není důvod se totálně před světem uzavřít. A proto: pojďme si dodat víry, že šťastné konce existují. I když pravda, těm já teď moc nevěřím.. Hihi. 😀 A pokud to čteš i Ty, přeju Ti jen to nejkrásnější na cestě Poznání a Hledání. Třeba někdy. S láskou, L.

Respektujme se navzájem, a ono to bude tak, jak to má být.

P.S.: Pořád čekám, až mě někdo obsadí do nějaký romantický komedie, jejíž hrdinka zažívá komplikovaný vztahy. Myslím, že bych za to dostala Oscara. 😀

Vaše bláznivá Léňa

 

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *