Je středa, sedím na posteli, jím zbytek jablka, které mi ale nechutná, protože se omylem v krabičce střetlo s krekrem namazaným sýrem. A tak ho vracím zpět do krabičky. Dnes mi nebylo nějak dobře, tak jsem ani neměla moc chuť na jídlo. Jen sedím a přemýšlím, co budu dělat.

Napadá mě tolik věcí, nějak se ale nemůžu ani do jedné “dokopat”. Měla bych si odlakovat nehty, protože už mi zase ten lak na nehtech nevydržel. Ha.Ha. “Problémy”.Vždycky si myslím, že mi tentokrát musí vydržet aspoň týden. A ono ne. Loupe se. “Asi by sis měla zacvičit”, říká za rozumná Léňa. Nicméně dnes mi není 2x nejlépe, a nevím, zda by se mi nezvedl kufr z toho všeho skákání, které je součástí těch cviků. 😀 Ale tak aspoň pár cviků na břicho bych si mohla dát. Hm. Hm. Uvidíme.

Mohla bych třeba číst. Nebo bych se měla připravovat na zítřek. Jenže mi se nechce. Znáte ty dny, kdy se Vám prostě nechce nic jinýho než se jen válet v posteli? Teda né, že bych se válela celej den v posteli jo, to zase ne. Byla jsem ve městě vyřídit nějaký věci, nějaký to papírování, co z duše nenávidím, protože nikdy nevím, jak se co vyplňuje, a totálně mě to nebaví. Prostě řekněte mi, jak si to někdo může pamatovat, kde má co zaškrtnout a vyplnit. Nechápu…  Už od včerejška mám ale chuť a potřebu něco napsat. Znáte ten pocit, když Vám v hlavě rotují myšlenky jako bubliny z bublifuku? Různé barvy, různé velikosti, a vy jen čekáte, kdy prasknou. Tak nějak je necháváte unášet se vzduchem, víte, že byste je ale možná měli prasknout. Vám se ale moc nechce. A tak jen nicneděláte, a přemýšlíte nad těmi bublinami. Ha. Ha. A ne, nejedu na ničem. 😀

Prostě takový ty dny, kdy v těch filmech máte tu hlavní hrdinku, která si napustí plnou vanu, dá si víno a poslouchá nejvíc cool hudbu a je sexy. Anebo takový to, jak pojídá tunu zmrzliny a neztloustne. Anebo prostě kouká na Snídani u Tiffanyho a zpívá si u toho Moon River. Oukej, tak já si pustím tu známou scénu, kdy tam zpívá Moon River.

https://www.youtube.com/watch?v=BOByH_iOn88

Jo, prokrastinace, ta by mi šla. A tak píšu. Píšu tyhle blábolky. Proč? Protože proč ne. Prostě jen tak. A jelikož se většina lidí mého věku šprtá na zkoušky, přeju Vám úspěšné zvládnutí zkoušek. Jo, a ještě jedna věc, nepřijdou Vám ženy, co hrají na kytaru sexy? Mně docela jo! Muži jsou sexy, když hrají na kytaru no… A já tedy půjdu asi trochu cvičit. Tak čau.

L.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *